Juodasis diržas VADYBOJE:
7 svarbiausios efektyvių vadovų kompetencijos

Data ir laikas: 2019 m. kovo 19 – 20 d.; 10.00 – 18.00 val. Druskininkuose (www.upa.lt)
Lektorius: Tomas Jocius. (LinkedIn profilis)

Seminaras skirtas vadovams, siekiantiems aukštesnio asmeninio ir komandos veiksmingumo bei efektyvumo, didesnio darbuotojų įsitraukimo, stipresnės motyvacijos ir, aišku, aukštesnių rezultatų.

Pagrindinės temos:

> Didžiausi vadovų iššūkiai šiandien ir ateityje atsižvelgiant į technologijų kaitą ir vadovavimą skirtingų kartų darbuotojams.
> Vadovavimo stiliai ir tiesioginė jų įtaka komandos ar organizacijos rezultatams.
> Vadovo vaidmuo organizacijoje – svarbiausi prioritetai, užduotys, nuostatos ir įgūdžiai.
> Kaip išsirinkti tinkamiausius žmones jūsų komandai?
> Grįžtamojo ryšio pokalbio algoritmas.
> Komandos ugdymas – kokius metodus ir kada verta taikyti bei kaip išmatuoti ugdymo efektyvumą?
> Motyvuojančios darbo aplinkos kūrimas – organizacinės kultūros, atlygio sistemos, tiesioginio vadovo ir kitų faktorių įtaka darbuotojų motyvacijai.
> Praktinis pagrindinių motyvacijos teorijų pritaikymas organizacijoje.
> Praktinės įžvalgos, kaip nuolat užtikrinti aukštą darbuotojų motyvaciją, įsitraukimą ir efektyvumą?

Keletas dalyvių atsiliepimų:

„Labai stipru buvo visos praktinės užduotys, nes tik praktikos dėka žinios iš tiesų panaudojamos.“ – Kasparas Tolkušinas, UAB „Dorena“

„Dėkoju jums už puikius mokymus. Tikrai rasiu pritaikymą tiek darbiniame, tiek asmeniniame kontekste. Turinys puikus, adaptuotas prie grupės poreikių ir  gan plataus spektro savo pritaikymu.“ – Laurynas Keršys, UAB „Baltic Travel Service“

„Diskusijos, praktinės užduotys grupelėse, dalinimasis patirtimi, sukauptomis žiniomis – susirinkusių mokytis, geranoriškų dalyvių dėka visa tai buvo.“ – Erika Dainienė, Kermi GmbH atstovas Lietuvoje

„Norėčiau padėkoti už žinias, naują patirtį ir pozityvą seminaro metu bei puikiai surinktą įvairių asmenybių komandą.“ – Živilė Ališauskaitė, UAB „BPN LT“

Investicija: 390 Eur ir PVM. 5% nuolaida taikoma iš vienos įmonės registruojantis 2 – 4 dalyviams; 10% nuolaida taikoma iš vienos įmonės registruojantis 5 ir daugiau dalyvių.

Įskaičiuota: dviejų dienų seminaras; seminaro darbo knyga; visos mokymuisi reikalingos priemonės; apgyvendinimas jaukiame kambaryje (1 nakvynė), atitinkančiame 4 žvaigždučių viešbučio standartą; neribotas apsilankymas baseino ir pirčių komplekse vieną kartą; rytinė mankšta; pietūs abi dienas, antradienio vakarienė ir trečiadienio pusryčiai; kavos pertraukos.

Dovanojame: atpalaiduojantį nugaros masažą užsiregistravusiems iki 2019m. vasario 28d.

Seminaro pristatymą .pdf formatu ir registracijos formą parsisiųskite paspaudę šią nuorodą arba susisiekite su Aušra Narbunte (+370 615 87686 / ausra@hill-management.eu).