HILL Kompetencijų Analizė (HCA) ©

Turbūt sutiksite, kad vienas iš svarbiausių įmonės sėkmės veiksnių yra tinkamai pasirinkti žmonės.

HILL ​​kompetencijų analizė © atskleidžia asmenines ir socialines darbuotojų savybes, pardavimo ir vadovavimo stilių, bendruosius gebėjimus, individualias stipriąsias puses, vyraujančius elgesio modelius, gebėjimą susikoncentruoti ir dirbti įtemptomis darbo sąlygomis. Remdamiesi šia objektyvia informacija galime kur kas efektyviau spręsti su personalo atranka ir vystymu susijusius klausimus. Lygindami darbo pobūdį ir individualias savybes, galime rasti optimalią poziciją konkrečiam darbuotojui ar tinkamiausią darbuotoją jūsų siūlomai pozicijai.

HILL ​​kompetencijų analizė © yra atliekama 27 kalbomis ir turi nustatytas konkrečių šalių normas. Moduliai gali būti naudojami nepriklausomai vienas nuo kito. Remiantis moksliniais standartais vykdomas nuolatinis metodų plėtojimas, tai garantuoja aukščiausią kokybę ir tikslumą.

HILL kompetencijų analizę sudaro 6 moduliai:

 1. Asmenybės profilis.
  Išsiaiškinkite, ar asmeninės darbuotojo ar kandidato savybės atitinka vidinę kompanijos kultūrą, kurios savybės padeda ar trukdo konkrečioje pozicijoje, ir kaip efektyviausiai jas panaudoti asmeniniams ir kompanijos tikslams įgyvendinti.
 2. Bendrieji gebėjimai.
  Loginis mąstymas; supratimas ir koordinacija sprendžiant sudėtingas užduotis.
 3. Profesiniai interesai.
  Tinkamus žmones pasirinkti svarbu. Dar svarbiau juos išlaikyti. Išsiaiškinkite, kokia darbo aplinka, sąlygos ir užduotys leis labiausiai atsiskleisti Jūsų komandos nariams.
 4. Pardavimo stilius.
  Skirtingi pardavimo stiliai vertingi dirbant su skirtingais produktais, paslaugomis, skirtingose rinkose. Galime tiksliai identifikuoti vyraujančius pardavėjo elgesio modelius skirtinguose pardavimo proceso etapuose (pasiruošimas, poreikių analizė, produkto ar paslaugos prezentacija, sandorio užbaigimas sutartimi). Aiškiai žinosite, ko konkrečiai pardavėjui verta išmokti toliau, todėl iš investicijų į pardavimo komandos ugdymą gausite maksimalią grąžą.
 5. Vadovavimo stilius.
  Vadovus verta rinktis ypač atsakingai, nes kiekvienas sprendimas svarbus. Be to, jei vadovas buvo sėkmingas vienoje kompanijoje, tai dar nereiškia, kad jis bus tiek pat sėkmingas kitoje pozicijoje. Identifikuokite, ar vadovavimo stilius ir metodai atitinka kompanijos kultūrą, požiūrį ir vertybes? Ar yra tinkami siekti kompanijos tikslų bei ko verta išmokti toliau?
 6. Efektyvumas ir koncentracija.
  Išsiaiškinkite darbuotojų atliekamų užduočių kiekybės ir kokybės santykį bei darbo stilių. Vieni 9 kartus pamatuoja ir tik tada pjauna, kiti 9 kartus atpjauna ir tada matuoja. Skirtingi stiliai vertingi skirtingose pozicijose.

* Kiekvienas modulis gali būti naudojamas atskirai.

Kada verta naudoti HILL kompetencijų analizę?

 • Pasirenkant naujus žmones.
  Tai ypač vertingas įrankis siekiant padidinti atrankų efektyvumą. Paprastai naujų darbuotojų įsiliejimas į komandą užtrunka 3 – 6 mėn. vienas netinkamas sprendimas gali kainuoti 3 – 6 mėnesių darbuotojo išlaikymą, laiką skirtą jo apmokymui ir įsiliejimui į komandą, neįgyvendintus pozicijai keliamus tikslus. Ypač brangiai kainuoja klaidos renkantis žmones į vadovaujančias ir pardavimo pozicijas.
 • Planuojant darbuotojų karjerą.
  Verta tiksliai žinoti, kokia karjeros kryptis darbuotojui tinkamiausia. Kurie jūsų komandos nariai turi daugiausiai potencialo kilti karjeros laiptais ir kaip konkrečiai juos paruošti naujai pozicijai? Dažna situacija, kai naujų vadovų kompanija pirmiausia ieško įmonės viduje. Dažnai tai vyksta tada, kai pokyčių reikia skubiai. Planuodami darbuotojų karjerą išvengsite netikėtumų ir didelių išlaidų kažkam netikėtai palikus kompaniją ir išlaikysite geriausius talentus leisdami jiems nuolat tikslingai augti.
 • Sudarant darbuotojų ugdymo programas.
  Galbūt ir jums jau teko susidurti su situacija, kai po mokymų vieni darbuotojai randa būdų pasiekti geresnių rezultatų, o kitų elgesys lieka toks, koks buvęs. HILL kompetencijų analizė padeda nuspręsti, KAM, KO ir KAIP verta mokytis toliau bei leidžia objektyviai išmatuoti ugdymo efektyvumą.

 

Jei pageidaujate gauti HILL kompetencijų analizės rezultatų pavyzdį, parašykite mums žinutę arba susisiekite tiesiai su Tomu ir sužinokite daugiau, kokią realią pridėtinę vertę HILL kompetencijų analizės naudojimas sukurs Jūsų verslui.